Nasze kochane zwierzęta pięknie pachną, o czym przekonał się każdy, kto przytulał szczeniaka lub malutkiego kotka. Z wiekiem psa lub kota zmienia się zapach sierści, ale kochamy nasze futrzaki niezależnie od tego. Bywa, że właścicielowi zwierzęcy zapach nie przeszkadza albo się nawet podoba, ale pozostali domownicy lub goście mogą już nie być zachwyceni.

Zdarzają się też różne wypadki, jak mokra sierść po spacerze lub pływaniu. Świece zapachowe neutralizujące nieprzyjemne zapachy poradzą sobie w takich sytuacjach.

Bezpieczne dla zwierząt świece zapachowe wysokiej jakości

Wiadomo, że psie i kocie nosy są wrażliwsze niż ludzkie, a zwierzę nie powie, że mu się zapach nie podoba. Może próbować omijać pomieszczenie, w którym pachnie niewłaściwie, albo zachowywać się inaczej niż zwykle, ale nie zawsze można to zauważyć i zareagować na czas. Jeśli zatem kupujesz świece zapachowe, miej na uwadze, aby były bezpiecznie dla zwierząt. Niektóre olejki używane do produkcji świec i kosmetyków są szkodliwe dla psów, na przykład cytrusowy, sosnowy lub herbaciany. Zapachy Animal Island inspirowane naturą są całkowicie bezpieczne dla domowych pupili i żadna ze świec przeznaczona do niwelowania zwierzęcych zapachów nie powinna zaszkodzić psu ani kotu. Do ich produkcji używane są składniki odpowiednie dla ludzi i zwierząt.

Wybierz aromat i formę świecy zapachowej

Zapach to rzecz bardzo indywidualna. To, co komuś wydaje się nastrojowe i kuszące, może okazać się nie do przyjęcia dla kogoś innego. Dlatego w sklepach jest ogromny wybór zapachów i można spędzić długie godziny na zakupach. Kieruj się przede wszystkim upodobaniami swoimi i najbliższych. Jeśli kupujesz świecę zapachową na prezent, nie wybieraj ostrego, narzucającego się aromatu. Zapachy karmelu, czerwonych owoców lub białych kwiatów to absolutne hity z oferty Animal Island. Te świece zapachowe wykonane są z produktów wysokiej jakości, bezpiecznych dla ludzi i zwierząt. Naczynia na świece wykonane są z dobrego szkła w ciekawych, łagodnych kolorach. Pomalowano je ekologicznymi farbami, aby podczas nagrzewania nie uwalniały się z nich szkodliwe substancje. W każdej świecy zanurzone są trzy knoty, dzięki czemu świece palą się równomiernie i długo, czyli są bardzo wydajne. Drewniane wieczko chroni świecę przez zanieczyszczeniem i ulatnianiem się zapachu, kiedy nie jest używana.

Zapach w domu, w którym mieszka pies lub kot, albo przedstawiciele obu tych gatunków, nie musi odstraszać. Jeśli wybierzesz świece zapachowe dobrej jakości, nie będziesz się martwić, że któryś z twoich pupili cicho cierpi z powodu szkodliwych oparów. Wypróbuj kilka aromatów i wybierz swój ulubiony albo stosuj je wymiennie. Dzięki tym zapachom w twoim domu zapanuje dobry klimat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj