Przeglądając internet, czy ulubione kanały Social Media, z pewnością niejednokrotnie trafiałeś na zdjęcie lub ogłoszenie, które dotyczyło zaginionego zwierzaka. Właściciele, chociaż często dwoją się i troją, by nie zgubić czworonoga, nie zawsze są w stanie go upilnować. Nie wszyscy jednak wiedzą, że istnieją proste i skuteczne metody na to, aby nie dać zgubić się swojemu pupilowi.

Jednym z nich jest oczywiście czipowanie psa u weterynarza — w tym przypadku możemy jednak odzyskać naszą czworonożną zgubę dopiero w momencie, w którym obca osoba zaprowadzi ją do placówki weterynaryjnej. Dużo lepszym sposobem na wspólne, szczęśliwe powroty ze spacerów, jest lokalizator GPS dla zwierzaka z dedykowaną aplikacją na telefon opiekuna. Prosta w obsłudze usługa i praktyczne urządzenie spowodują, że będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, gdzie biega Twój pies.

Wytrzymała bateria w lokalizatorze, czyli jeszcze więcej bezpiecznych spacerów

Aby więcej nie stresować się ucieczkami swojego pupila, niewielkich rozmiarów nadajnik GPS dla psa model BZ.02 należy zamocować do obroży zwierzaka, a na swój telefon pobrać dedykowaną aplikację. Ponieważ bateria w lokalizatorze trzyma nawet 10 dni, nie musisz martwić się o codzienne odpinanie urządzenia i podłączanie go do ładowania. Twój pies może biegać z nadajnikiem przez kilka dni, a Ty w tym czasie możesz zająć się lokalizowaniem i dbaniem o jego bezpieczeństwo. Chociaż akumulator jest bardzo wydajny, by jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonoga, o konieczności naładowania urządzenia zawsze zostaniesz powiadomiony odpowiednim alertem na Twój telefon. Nigdy więc nie zdarzy się sytuacja, kiedy chcąc wyjść na spacer, nagle okaże się, że lokalizator musiałby zostać w domu.

Powiadomienia SOS i precyzyjna lokalizacja — bezpieczeństwo zwierzaka, to Twój spokój

Lokalizator GPS, który Twój pies nosi na szyi i dedykowana aplikacja to gwarancja, że w każdej sytuacji i o każdej porze, będziesz w stanie szybko poznać aktualne miejsce pobytu swojego czworonoga. Jeśli wystraszone hukiem, czy wystrzałami zwierzę ucieknie i zniknie Ci z oczu, wystarczy, że uruchomisz swój telefon, a po kilku sekundach dowiesz się, w którym kierunku iść, aby je znaleźć. Zdarza się, że psy uciekają nie tylko z powodu hałasu — w każdej chwili coś może przykuć ich uwagę — nie musisz się o to martwić, mapa w aplikacji zawsze wskaże Ci drogę do Twojej zguby.

Kolejną istotną funkcją w lokalizatorze GPS dla psa jest SOS. Kiedy się przydaje? Jeśli obca osoba znajdzie Twojego czworonoga i użyje guzika SOS, który znajduje się na nadajniku, na Twoim telefonie natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie z dokładną lokalizacją psa. Posiadając szczegółowe dane, będziesz mógł szybko odebrać swoją zgubę i zaprowadzić ją bezpiecznie do domu.

Lokalizator GPS dla psa BZ.02 to długie działanie na jednym ładowaniu, szybkie powiadomienia SOS, możliwość wyznaczania własnych stref bezpieczeństwa takich jak dom, czy działka oraz precyzyjna informacja o miejscu pobytu czworonoga 24/7. Jeśli szukasz sposobu na to, aby Twój zwierzak nigdy nie zginął, ten niewielki nadajnik pozwoli Ci zachować spokój o bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj