Bezpieczna Rodzina w trosce o Twojego psa – ciekawe gadżety

Jeśli jesteś właścicielem ciekawego świata czworonoga, na pewno zależy Ci na jego bezpieczeństwie. W zapewnieniu ochrony dla Twojego zwierzaka pomocne mogą okazać się różne gadżety. Jednym z nich, niezwykle przydatnym, kiedy chcesz wiedzieć, gdzie jest Twój pies, jest dostępny w sklepie Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/, lokalizator GPS dla psa.  Nasze niewielkie urządzenie, które z łatwością przymocujesz do obroży swojego czworonoga i dedykowana aplikacja Bezpieczne Zwierzę to pewność, że masz swojego czworonoga zawsze na oku.

GPS dla psa, czyli Bezpieczna Rodzina dla Twojego pupila

Coraz więcej osób traktuje zwierzęta jako pełnoprawnych członków rodziny, starając się zapewnić im jak najlepsze warunki. W końcu nie bez powodu mówi się, że  „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka”.  Dla wielu ludzi dom bez czworonoga byłby niepełny. Dlatego warto zrobić wszystko, aby jeszcze lepiej chronić naszego psa nie tylko przed niebezpieczeństwami, ale także w razie potrzeby zawsze pomóc mu bezpiecznie wrócić do domu. Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele najróżniejszych gadżetów dla czworonogów. Bezpieczna Rodzina w swojej ofercie posiada niewielki i lekki nadajnik GPS, który umieszcza się przy psiej obroży. Później wystarczy już tylko rzut oka na telefon, by wiedzieć, gdzie znajduje się zwierzak. W aplikacji, każdy właściciel sprawdzi dokładne miejsce pobytu swojego pupila w czasie rzeczywistym, w dowolnym momencie przez 24/7. Wyznaczenie stref bezpieczeństwa to pewność, że w porę dowiesz się, kiedy Twój pies opuści miejsce, w którym powinien się znajdować. Dzięki historii lokalizacji sprawdzisz, które miejsca Twój pupil odwiedza najchętniej, a w przypadku odnalezienia Twojego czworonoga przez obcą osobę i użyciu przez nią guzika SOS, poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojej zguby.

 aplikacja bezpieczne zwierzę z psem i lokalizatorem gps

Akcesoria dla zwierząt

W co jeszcze, oprócz nadajnika GPS, który dostępny jest w sklepie Bezpieczna Rodzina, warto wyposażyć swojego zwierzaka? Na jakie akcesoria szczególnie warto zwrócić uwagę? Zarówno dla małego, jak większego psa przydadzą się szelki. Dla zwierzaka jest to zdecydowanie wygodniejsze niż przyczepianie smyczy do obroży, zwłaszcza jeżeli Twój pupil dalej ma problem ze spacerowaniem przy nodze. Kolejnym ciekawym gadżetem może być obroża z podświetleniem. Tego typu akcesorium przydaje się zwłaszcza podczas spacerów po zmroku. Dzięki takiemu gadżetowi zawsze dojrzysz, gdzie znajduje się Twój pies. Przydatny z całą pewnością okaże się także transporter. Ten gadżet przyda się zwłaszcza zwierzakom, które często podróżują samochodem. Pamiętaj jednak, by odpowiednio dobrać jego rozmiar do wielkości zwierzaka. Twój pupil nie powinien mieć w nim zbyt ciasno.

 lokalizator gps dla psa z pudełkiem oraz pies rasy husky

Co to jest Bezpieczna Rodzina?

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który został stworzony, by chronić wszystko, co dla Ciebie cenne. Dzięki naszym aplikacjom i naszym urządzeniom nie tylko wiesz, że jeszcze lepiej opiekujesz się swoimi bliskimi, czy swoim zwierzakiem. Masz pewność, że bezpieczny jest Twój dom, a Twoje cenne rzeczy masz zawsze na oku. Bezpieczna Rodzina to spokój, komfort i wygoda. To 1 Milion zadowolonych Klientów. Dołącz do nich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj