Smycz miejska, a raczej jej zastosowania wciąż ewoluują. O ile pierwotnie jedynym zadaniem takiej smyczy było zabezpieczenie zwierzaka i bezpieczne wyprowadzanie go na smyczy tak obecnie takie smycze miejskie powinien cechować także oryginalny design. W końcu jest to w komplecie z obrożą nieodzowny element spacerów dla Twojego psa. Jeżeli zależy Ci na tym, aby przy codziennym użytkowaniu taki zestaw prezentował się tak samo dobrze jak tuż po zakupie – dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które powinny ułatwić Ci dokonanie wyboru.

  1. Stylowe smycze i obroże dla psów – Twój pupil na to zasługuje!
  2. Czy obroża posiada regulację? Co wybrać dla dużych psów?
  3. Dobierz spacerowy komplet do charakteru psa

Stylowe smycze i obroże dla psów – Twój pupil na to zasługuje!

Obroża dla psa to nie tylko nieodzowne wyposażenie podczas spaceru dla Twojego psa. Dobranie obroży oraz smyczy czy szelek w tym samym kolorze sprawi, że Twój pies będzie prezentował się wyjątkowo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym różni się obroża dla psa w standardowej wersji od tej bardziej zaawansowanej? Otóż w wariancie podstawowym nie posiada ona szlufki, co w przypadku niedużych zwierząt może okazać się problematyczne i sprzyjać powstawaniu zabrudzeń.

Obroże półzaciskowe, skórzane eleganckie smycze, wygodne szelki – bez względu na to, jaki produkt jest w zasięgu Twoich zainteresowań – z pewnością znajdziesz coś dla siebie, co pozwoli Ci spełnić Twoje oczekiwania i wybrać odpowiedni produkt, który będzie zarówno wygodny dla Twojego psa, jak i będzie prezentować się nad wyraz estetycznie.

obroza-zlota-biothane

Czy obroża posiada regulację? Co wybrać dla dużych psów?

Mały pies – mały kłopot, duży pies – duży kłopot. To powiedzenie może być w niektórych wypadkach trafne. Szczególnie wówczas, gdy jest się posiadaczem psa-uciekiniera lub takiego, który nie zawsze wykazuje się pożądanym posłuszeństwem. Na co zatem zwrócić uwagę podczas poszukiwania takiego jakościowego zestawu dla psa? Otóż klamra wykonana z wytrzymałego metalu to jeden z aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę podczas poszukiwań takiego psiego kompletu.

W przypadku smyczy – na jednym końcu powinna znajdować się wygodna i ergonomiczna rączka, która będzie towarzyszyć Ci w czasie wspólnych spacerów, z kolei na drugim jej końcu powinien znajdować się karabińczyk, który będzie służył do przymocowania smyczy do szelek czy też do obroży.

Stylowe smycze i obroże dla psów na malier.pl bez trudu dopasujesz do swojego czworonoga. Nowoczesne wzornictwo, ciekawy design, żywe kolory, trwałe materiały i wytrzymałe komplety – to wszystko jest w Twoim zasięgu! Warto postawić na takie zestawy, które będą służyć Tobie jak i Twojemu pupilowi na wspólnych spacerach przez wiele sezonów. Inwestując w takie lepsze jakościowo obroże i smycze dla psa zyskasz pewność, że ten wydatek Ci się zwróci. Zaopatrując się w akcesoria o takim samym przeznaczeniu możesz z całą stanowczością spodziewać się, że nie przetrwają próby czasu i być może po kilku miesiącach będziesz zmuszony do zakupy nowego zestawu.

obroza-na-adresowke-czerwona

Dobierz spacerowy komplet do charakteru psa

Bez względu na to, czy opiekujesz się małym czy dużym psem – z walecznym charakterem lub bardziej uległym – Twój pupil zasługuje na odpowiedni zestaw spacerowy! Od Ciebie zależy, czy sięgniesz po bardziej stonowany zestaw kolorystyczny czy może wręcz przeciwnie – wolisz postawić na żywiołowe kolory i wzory. Niezależnie od tego, jakie są Twoje gusta estetyczne – podczas poszukiwań warto przede wszystkim kierować się trwałością i bezpieczeństwem. Jesteś na etapie nauki swojego pupila chodzenia przy nodze i wykorzystujesz do tego obrożę? Jeżeli owszem – pamiętaj o tym, że dodatkowo każda obroża może być wyposażona w szelki, które będą korespondować kolorystycznie. W ten sposób Twój czworonóg będzie prezentować się naprawdę ciekawie i zwróci uwagę przechodniów! Takie gadżety możesz zmieniać w zależności od swojego nastroju czy pory roku. Praktyka jednoznacznie pokazuje, że warto mieć w zanadrzu zapasowy komplet szelek czy obroży i smyczy – na wypadek zgubienia czy przegryzienia. Bez względu na to, jak dobre jakościowe będziesz mieć te psie akcesoria – nie będą one odporne na zagubienie czy też uchronienie się od psich zębów, kiedy to pupil pod nieobecność opiekuna będzie wyładowywać na swoich akcesoriach nudę czy frustrację.

Powyższy poradnik powinien Ci ułatwić dokonanie słusznego wyboru. Podczas zakupów kieruj się nie tylko względami estetycznymi – powinny one bowiem iść w parze razem z wytrzymałością i jakością. W końcu docelowo mają zapewnić zwierzęciu bezpieczeństwo, a Tobie – wygodę w trakcie codziennych spacerów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć te wszystkie dążenia w ramach jednego produktu. Wystarczy, że wybierzesz mądrze i sięgniesz po sprawdzonego i zaufanego producenta, który wykazuje podobne poczucie estetyki do Twojego, a co najważniejsze – kładzie także nacisk na na walory estetyczne. Dzięki temu Twój pies będzie prezentował się modnie w miejskiej dżungli, a Ty sam zyskasz gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności nawet w trudnych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj