Jeśli Ty też kochasz swojego psa, ale nie przepadasz za noszeniem ciężkich worków, pełnych psich przysmaków ze sklepu do domu, skorzystaj z możliwości subskrypcji. Obecnie na rynku jest kilka firm, które oferują to wygodne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów. Dowiedz się więcej, by oszczędzić czas i pożegnać na zawsze dźwiganie worków z karmą!

Karma, która nigdy się nie kończy.

Czy myślałeś o tym, jak pięknie by było, gdyby Twój pies miał zawsze nieskończony zapas swojej ulubionej karmy? Teraz jest to możliwe z opcją subskrypcji. Niektórzy producenci psiej karmy (np. Petner) wprowadzili dla swoich klientów to wygodne rozwiązanie. Dzięki temu, jedzenie dla swojego pupila otrzymasz zawsze na czas i masz pewność, że gdy dobrze zaplanujesz dostawy, nigdy nie zabraknie mu karmy. Nie musisz już pamiętać o regularnym kupowaniu psich przysmaków – paczkę otrzymasz prosto do domu.

Zamów raz, otrzymuj paczki co miesiąc!

Subskrypcja to nic innego, jak usługa abonamentowa. Gdy ją zamówisz i ustawisz polecenie zapłaty, pieniądze będą pobierane z karty kredytowej co miesiąc, lub co dwa, w zależności od Twoich preferencji. Jedyne, co teraz musisz robić, to odbierać paczki, gdy kurier zadzwoni do drzwi! Pierwszą przesyłkę otrzymasz zazwyczaj w kilka dni roboczych, po zamówieniu subskrypcji, a kolejne, według wcześniejszego wyboru – co 1 – 2 miesiące.

Subskrypcja, czyli oszczędność czasu i pieniędzy.

Usługa abonamentowa na zakup psiej karmy pozwala z pewnością zaoszczędzić czas. W momencie, gdy zaczniesz z niej korzystać, możesz pożegnać wyprawy do sklepu po kilku – lub kilkunastokilogramowe worki z jedzeniem dla Twojego pupila. Wiele firm oferuje także zniżki na karmę, lub darmową dostawę, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Jak widzisz, opcja subskrypcji to same zalety dla właścicieli czworonogów!

Pełnowartościowy posiłek zawsze na czas.

Gdy planujesz wybrać karmę, którą zasubskrybujesz, sprawdź wcześniej jej skład. Zapewnij swojemu psu pełnowartościowy posiłek, bez GMO, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Najlepiej wybierać psie jedzenie, które ma w składzie wysoki procent białka zwierzęcego. Jeśli  zawiera suszoną cykorię, jest to kolejny plus, ponieważ wpływa ona korzystnie na jelita i poprawia trawienie. Ważne składniki to także aminokwasy, które wzmacniają stawy. Czytaj zatem składy i wybierz najlepszą karmę dla swojego psa.

Najpierw wypróbuj, potem zdecyduj.

Niektórzy producenci karmy dla psów, oferują możliwość przetestowania jej przed rozpoczęciem subskrypcji (np. https://petner.com.pl/produkt/subskrypcja-karmy-petner/). Gdy zamówisz abonament, otrzymasz bezpłatną paczkę z kilkoma kilogramami karmy. Na wypróbowanie masz 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie zrezygnujesz, zostanie automatycznie pobrana kwota z Twojej karty za pierwszy miesiąc, a za kilka dni otrzymasz przesyłkę z wybraną karmą. Na pewno docenisz to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj