Pragniesz zadbać o wygląd swojego psa? W takim razie zabierz go do… psiego fryzjera. Profesjonalny groomer zatroszczy się o wygląd sierści, pazurków oraz „fryzurę” twojego ulubieńca.

Kim jest groomer?

Groomer to – mówiąc wprost – fryzjer zwierząt. Jego najczęstszymi klientami są oczywiście psy oraz koty. Może się wydawać, iż osoby wykonujące zawód groomera po prostu przycinają futerko naszych ulubieńców. Ile w tym prawdy? Niewiele, bowiem w praktyce do zadań groomera należy również pielęgnacja pazurków, okolic oczu, czyszczenie uszu oraz szereg innych czynności mających na celu poprawę wyglądu i samopoczucia domowego pupila. Naturalnie każde zwierzę posiada inny charakter i temperament. Z tego względu psi fryzjerzy – poza znajomością technik strzyżenia – muszą posiadać wiedzę z zakresu zwierzęcych zachowań i zaburzeń emocjonalnych. Dzięki temu wizyta w salonie grommerskim jest – z punktu widzenia psa czy też kota – nie tylko bezstresowa, ale wręcz relaksująca!

Który salon groomerski wybrać?

Groomer to zawód wymagający cierpliwości, opanowania oraz odpowiedniego podejścia do potrzeb i zachowań czworonożnych klientów. Z tego względu powinien on być wykonywany wyłącznie przez prawdziwych miłośników zwierząt. Niestety, nie każdy salon grommerski może pochwalić się równie wysokim poziomem świadczonych usług. Jeśli potrzebny ci sprawdzony psi fryzjer Katowice są natomiast miastem, w którym aktualnie mieszkasz, to przysłowiowym strzałem w dziesiątkę może okazać się salon psiej urody PiesOdNowa.

PiesOdNowa – z miłości do zwierząt

PiesOdNowa to w pełni profesjonalny, nowoczesny salon grommerski oferujący wysokiej jakości usług z zakresu pielęgnacji psów w tym m.in. strzyżenie sierści, kąpiel oraz suszenie, zabiegi pielęgnacyjne uwzględniające okolice oczu, czyszczenie uszu, czesanie i usuwanie podszerstka, trymowania i przycinanie pazurów. Grommerzy zatrudnieni w salonie PiesOdNowa to prawdziwi miłośnicy zwierząt, znający i rozumiejący potrzeby czworonożnych klientów. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w opisywanym salonie psiej urody odbywają się bez użycia jakichkolwiek środków uspokajających. Jeśli zatem pragniesz zadbać o wygląd swojego czworonożnego przyjaciela i zafundować mu chwilę przyjemności, to wybierz się do salonu grommerskiego PiesOdNowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj