Pragnąc zapewnić swojemu psu odpowiednią dawkę składników odżywczych potrzebnych do jego prawidłowego wzrostu, rozwoju oraz codziennej aktywności warto wybierać wyłącznie sprawdzone produkty tworzone ze starannie wyselekcjonowanych składników. Jak się okazuje, często mogą być one jednak niewystarczające, a jednym sposobem na zagwarantowanie zwierzakom określonej dawki wartości odżywczych stają się preparaty witaminowe oraz suplementy.

Artykuły Humac to dedykowane dla szczeniąt i psów dorosłych dodatki, które wzbogacają codzienne posiłki o cenne dla zdrowia zwierzaków składniki. Są one w 100% naturalne, a swoje skuteczne działanie zawdzięczają bogactwie substancji humusowych, do których należą huminy, kwasy huminowe oraz kwasy fulwowe.

Suplementy dla psów Humac – poznaj powody, dla których warto włączyć je do diety pupila

Pełne dobroczynnych właściwości preparaty witaminowe Humac wspomagają transport składników odżywczych, stymulują procesy metaboliczne (m.in. poprzez pobudzanie aktywności wielu enzymów), a do tego są silnym przeciwutleniaczem, wspierając usuwanie wolnych rodników. Nie bez znaczenia jest również to, że działają w sposób detoksykujący dla organizmu zwierzaków, co jest kluczowe zwłaszcza w przypadku problemów z układem trawiennym. Substancje humusowe będące podstawą preparatów witaminowych dla psów Humac charakteryzuje szerokie spektrum działania – przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne oraz przeciwnowotworowe. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno profilaktycznie, jak i w przypadku licznych dolegliwości.

Prawidłowe żywienie psów a preparaty witaminowe Humac

Choć mogłoby się wydawać, że wysokiej jakości mokra bądź sucha karma powinna spełniać dzienne zapotrzebowanie pupila na wartości odżywcze, warto mieć na uwadze to, że to właśnie suplementy diety mogą okazać się kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia zwierzaka. Produkty Humac zwiększają przyswajanie minerałów i witamin z pokarmu, pozwalają zachować odpowiedni poziom pH organizmu, a często okazują się świetną alternatywą dla antybiotyków. Co ważne, Humac to nie tylko preparaty dla psów dorosłych, ale też suplementy dla szczeniąt.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi właściwościami artykułów dla zwierzaków marki Humac. Może okazać się, że włączenie ich do jadłospisu pupila okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj